Online marketing gyakornok

Gyakornok Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Érdekel az online világ, a marketing és rajongsz az autókért? Csatlakozz a Mercedes-Benz Hungária Kft. budapesti csapatához és legyél Te is részese a kihívásoknak és sikereinknek!
Milyen feladatok várnak rád?

  • Napi szintű munka támogatása online marketing területén;
  • adatbázisok rendszerezése;
  • fordítások készítése és kezelése;
  • weboldali tartalmak kezelése, előkészítése;
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Hol kell dolgozni? Budapest XIII. kerület

 Mik az elvárásaink?

  • folyamatban lévő marketing tanulmány;
  • folyékony angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Excel és Powerpoint erős ismerete;
  • jó kommunikációs képesség;
  • önálló munkavégzés.

Bérezés: bruttó 851 Ft/óra+ BKV bérlet térítése

Mikor és mennyit kell tudnod dolgozni?

Heti kb. 25-30 órában, munkanapokon 9-17 óra közötti intervallumban. Hosszú távú munkalehetőség, amely szakmai gyakorlatnak beszámítható.

Aminek részese lehetsz: német és angol nyelvoktatáson való ingyenes részvétel, vállalati és céges rendezvényeken való részvétel

Állások, amik érdekelhetnek