Oktatás- és vizsgaszervező

Perfekt Zrt. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
perfekt zrt

Az állás leírása

Budapesti irodánkba felnőttképzés területére,
oktatás- és vizsgaszervező
munkatársat keresünk
Feladatok többek között:

OKJ-s képzések, szakmai programok, továbbképzések, vizsgák szervezése, lebonyolítása

kapcsolattartás a résztvevőkkel, oktatókkal

adminisztratív feladatok ellátása, a kapcsolódó dokumentumok pontos vezetése, ellenőrzése

pályázatok megvalósítása

szolgáltatásaink értékesítése

Elvárások:

jó kommunikációs készség

precíz, lelkiismeretes munkavégzés

rendszerszemlélet

terhelhetőség, rugalmasság

Amit nyújtunk:

Fő állású, határozatlan munkaviszony

Intenzív szakmai támogatás

Fiatalos, elkötelezett, lendületes csapat

Előnyök:

diploma és/vagy humán területen szerzett szakmai gyakorlat

Pályakezdők és friss diplomások jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni lehet az allas@perfekt.hu e-mail címen önéletrajz és bruttó fizetési igény megküldésével 2017. augusztus 21-ig