OFSZET GÉPMESTER

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Nincs megadva 23 nov 2017

Nyomdaipari cég megbízásából megbízható női-férfi munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Önálló, dinamikus munkavégzés
Együttműködő, toleráns, nyílt személyiség
Pontosság, precizitás
Szorgalom

Előnyt jelent:
Nyomdász szakmunkás végzettség,
Minimum 3 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:
Ofszet nyomdagépek kezelése,
Színmérési eszközök ismerete és gyakorlati alkalmazása
A megrendelét termékek határidőre történő előállítása
A technológiai előírások és a kezelési utasítás betartása
A gyártási ütemterv betartása, gépek karbantartása, tisztítása
Adatok megfelelő dokumentálása

Megbízóról:
20 éve a nyomdászatra tették föl az életüket.
Céljuk igényes és innovatív nyomdatermékek előállításával hozzájárulni a vállalkozások fejlődéséhez.
Technológiai hátterüket évről évre fejlesztik, szem előtt tartva a piac igényeit.

Amit kínálunk:
Hosszú távú, stabil munkahely
Folyamatos fejlődési lehetőség
Barátságos munkahelyi légkör
Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Szeged-Algyő között

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: csongrad52@worklife.hu