This job listing has expired and may no longer be relevant!

NKE Projekt szakmai koordinátor

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem munkatársat keres az alábbi pozícióba:

projekt szakmai koordinátor

A pozíció heti 40 órás, határozott idejű közalkalmazotti szerződéssel tölthető be.

A pozíció betöltése: 2017. szeptember 1. (legkésőbb)

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 10-ig folyamatosan

Feladatok:

  • Szakmai fejlesztésekhez kapcsolódó információk, feladatok koordinációja;
  • kapcsolattartás a szakmai, pénzügyi és projektmenedzsment munkatársakkal;
  • projekt szakmai megvalósításhoz kapcsolódó megbeszélések, egyeztetések szervezésének koordinációja;
  • szakmai feladatok adminisztrációs igényeinek összegzése, az adminisztrációs igények projektmenedzsment felé való továbbításának, elakadások kezelésének koordinálása;
  • projekt szakmai dokumentumok előkészítésének, kezelésének, a projekt előrehaladásáról, működéséről keletkezett információk összegyűjtésének koordinációja;
  • kötelezettségvállalások és teljesítésigazolások nyomon követésének koordinációja;
  • szakmai szerződések előkészítésében, ellenőrzésében, továbbításában való koordináció;
  • a projektben megrendezésre kerülő programok megszervezésének koordinációja; szakmai megvalósításhoz szükséges beszerzési szakmai igények menedzsment szintű koordinációja.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • projekttámogatásban szerzett tapasztalat;
  • európai uniós források felhasználási, elszámolási szabályok, a kapcsolódó jogszabályi háttér ismerete,
  • a szakterületen szerzett legalább egy éves munkatapasztalat,
  • MS Office készségszintű használata;
  • stressz-tűrő képesség;
  • monotonitástűrés;
  • kiváló szervezési képesség és időgazdálkodás;
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • gyors, precíz munkavégzés, szakmai igényesség, megbízhatóság;

Előny:

  • kiemelt projekt kezelésében szerzett tapasztalat;
  • szakirányú végzettség.

Önéletrajzát és max. 1 oldalas motivációs levelét kérjük, 2017. augusztus 10-ig küldje el „projekt szakmai koordinátor jelentkezés” tárgy megjelöléssel az alábbi e-mail címre: karrier@vtki.uni-nke.hu