This job listing has expired and may no longer be relevant!

NKE Oktatásszervező

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem munkatársat keres az alábbi pozícióba:

oktatásszervező

A pozíció heti 40 órás, határozott idejű közalkalmazotti szerződéssel tölthető be.

A pozíció betöltése: 2017. szeptember 1. (legkésőbb)

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 10-ig folyamatosan

Feladatok:

  • közigazgatási jellegű képzések, továbbképzések-rendezvények szervezése, lebonyolítása felnőttek részére
  • a továbbképzésekhez kapcsolódó oktatások megszervezésének adminisztratív támogatása,
  • az oktatások szervezése, lebonyolítása kapcsán kapcsolattartás a projekten részvevő szervek kapcsolattartóival, a képzésben résztvevőkkel,
  • az oktatással kapcsolatos jelentések, nyilvántartások vezetése, összeállítás.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • kiváló kommunikációs készség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • projekttámogatásban szerzett tapasztalat;
  • európai uniós források felhasználási, elszámolási szabályok, a kapcsolódó jogszabályi háttér ismerete,
  • MS Office készségszintű használata;
  • kiváló szervezési képesség és időgazdálkodás;
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • gyors, precíz munkavégzés, szakmai igényesség, megbízhatóság.

Előny:

  • szakirányú végzettség.

Önéletrajzát és max. 1 oldalas motivációs levelét kérjük, 2017. augusztus 10-ig küldje el „oktatásszervező jelentkezés” tárgy megjelöléssel az alábbi e-mail címre: karrier@vtki.uni-nke.hu