This job listing has expired and may no longer be relevant!

Nemzetközi Fuvarszervező állás

biowildlife.eu@gmail.com Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Az állás leírása

Feladatok:

  • A vállalat tevékenységéhez kapcsolódó szállítmányozási tevékenység munkafolyamatainak tervezése, szervezése és lebonyolítása
  • A gépkocsivezetők folyamatos koordinálása, ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi és a belföldi partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Optimális szállítási megoldások kidolgozása
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, valamint adminisztrálása
  • Ad hoc jellegű problémák megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3-5éves szakirányú munkatapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség, előnyt jelent felsőfokú gazdasági, logisztikai végzettség
  • Nemzetközi fuvarozási/szállítmányozási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Tárgyaló képes, elsősorban angol nyelvtudás, német nyelv kommunikációs szintű ismerete előnyt jelent
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Eredmény orientált és ambiciózus hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Több éves múlttal rendelkező sikeres és gyorsan növekvő vállalat munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, izgalmas kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Stabil vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet
  • Céges mobiltelefont
  • Teljes munkaidő, valamint hétvégi munkavégzés lehetőségét

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével, a biowildlife.eu@gmail.com e-mail címre.