This job listing has expired and may no longer be relevant!

Négy villás targoncavezető

Profield Kft. Főállás  Nincs megadva 16 jul 2017
NÉGY VILLÁS TARGONCAVEZETŐ (1)

Az állás leírása

NÉGY VILLÁS TARGONCAVEZETŐ munkatársakat keresünk!

munkatársainkat.

Feladatok:

  • Modern, négy villás targonca mindennapos használata
  • Áruk átvétele és kiadása
  • Rendelések előkészítése kiszállításra
  • Leltározásban való részvétel
  • Adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány bemutatása
  • Minimum 3 év tapasztalat targoncavezetés területén
  • Jártasság négy villás targonca vezetésében
  • 12 órás munkarend vállalása hétköznapi napokon (nappal: 6:00-18:00 vagy éjszaka: 18:00-6:00)

Amit cégünk kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Útiköltség térítés (BKV, MÁV, Volán, autó)
  • Cafeteria
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Kiemelkedő bérezés
  • Öltözőszekrény
  • Csúcstechnológiás gépekkel való munkavégzés

Soroksárhoz közeli lakhely előnyt jelent.

lefotózott, vagy beszkennelt hatósági vizsgával és OKJ-s bizonyítvánnyal, valamint bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre: job5573@prohumanallas.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36 70 197 5260