Nagymúltú építkezési kivitelező cégünk keresi új, irodai asszisztensét!

hajnal01 Főállás  Nincs megadva 27 nov 2017

Mire számíthatsz, ha jelentkezel hozzánk?

  • egy hosszútávú, biztos munkahelyre
  • versenyképes jövedelemre, és béren kívüli juttatásokra
  • folyamatosan fejlődő, növekvő cégre
  • céges mobiltelefonra
  • folyamatos kihívásokra
  • kellemes légkörre, segítőkész kollégákra

Feladataid a következők lesznek:

  • Építőipari kivitelezési projektek folyamatainak előkészítése
  • Építészeti tervek feldolgozása
  • Költségvetés előkészítése és utókalkulációk készítése ezek ellenőrzése
  • Anyagmennyiségek számítása
  • Tervezőkkel, beszállítókkal, munkatársakkal való kapcsolattartás
  • Ajánlatok elkészítésében való részvétel

Mit várunk el tőled?

  • legalább középfokú végzettséget
  • 2-3 szakmai tapasztalatot
  • B kategóriás jogosítványt
  • a szakma alapos ismeretét
  • önállóságot és megbízhatóságot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • építőiparban tapasztalat

Jelentkezésedet várjuk az hajnal.szervezes@gmail.com e-mail címre. Kérlek csatold fényképes önéletrajzodat, és a tárgymezőbe írd: asszisztens.