This job listing has expired and may no longer be relevant!

Műszaki ügyfélszolgálatos munkatárs

Profield Munkaerő-kölcsönző Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
Műszaki ügyfélszolgálatos

Telekommunikációs partnercégünk hosszú távú munkavégzéshez teljes és részmunkaidőben keres kollégákat impulzív, dinamikus munkakörnyezetbe, az alábbi munkakörbe:

Műszaki ügyfélszolgálatos munkatárs telekommunikációs területre

Feladatok:

· Lakossági előfizetőktől beérkező hívások fogadása
· Tájékoztatás az internet, televízió, telefonszolgáltatásokkal kapcsolatos szakmai kérdésekben telefonon és e-mailen keresztül
· Hibajegyek teljes körű kezelése, és folyamatok dokumentálása
· Problémák orvoslása
· Szakmai tanácsok adása

Elvárások:

· Középszintű Windows XP, Windows 7 ismeret
· Ügyfélközpontú szemlélet
· Kiváló kommunikációs készségek
· Műszaki szemlélet

Előnyök:

· Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Juttatások:

· Fix alapbér + mozgóbér
· Alkalmazotti státusz
· Határozatlan idejű jogviszony
· Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
· 4,6 vagy 8 órás munkavégzés
· Szakmai fejlődési lehetőség
· Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:

· E-mail:job5607@prohumanallas.hu

Amennyiben érdekli a lehetőség, fényképes önéletrajzát küldje el a megadott e-mail címre!