Állás részletei

Információk

Partnerünk az ipari fémmegmunkálás területén tevékenykedő, közel 100 munkatársat foglalkoztató középvállalkozás. A vállalkozás fröccsöntött cinkalkatrészeket készít az épületvasalatokkal, lakatos munkákkal, elektronikával, meghajtási technikával, autóiparral, szaniterekkel, valamint háztartási eszközökkel foglalkozó ágazatok számára.

Azonnali kezdéssel, Berlin vonzáskörzetébe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Technikust / karbantartót (f/n)

Feladatkörök:

  • rendszeres karbantartások elvégzése, ami a fröccsöntő műszaki eszközök és berendezések folyamatos működését biztosítja
  • gépek kisebb meghibásodásainak elhárítása, fröccsöntőcellák javítása
  • fröccsöntő berendezések optimális beállítása (szerszámok, porlasztó berendezés, robotok stb.)
  • hibaelhárítás, karbantartás és javítás
  • biztonsági előírások betartásának felügyelete és a berendezések helyes működtetése
  • dokumentációk és jelentések elkészítése
  • gyártás során használt anyagok, alkatrészek és szolgáltatások határidőre történő és költséghatékony beszerzésének biztosítása
  • termelésben és a termelésen kívül felhasznált anyagok teljes beszerzési folyamatának felelőssége
  • rendelés, beleértve a rendelés lebonyolítását ERP rendszerben

Amit elvárunk:

  • mechatronikai (f/n) vagy hasonló műszaki végzettség
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • vezérléstechnikában, hidraulikában és pneumatikban, valamint az összeszerelő- és vizsgáló berendezések javításában és karbantartásában való jártasság
  • önálló és megoldásorientált munkavégzés, valamint felelősségtudat és csapatmunkában való részvétel
  • terhelhetőség és a szezonális munkák ingadozásához, valamint több műszakos munkavégzéshez való rugalmas hozzáállás (2 műszak)
  • logikus és analitikus gondolkodásmód
  • jó német nyelvtudás (min. B1 szint a Közös Európai Referenciakeret (CEFR) alapján)

Amit nyújtunk:

  • vonzó bér
  • karrier lehetőségek / képzések
  • jó munkakörnyezet
  • német gyár által bejelentett, hosszútávú munkaviszony

Állások, amik érdekelhetnek