This job listing has expired and may no longer be relevant!

munkavédelmi technikus

munkavedelem Főállás  Nincs megadva 10 jan 2017

Ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni és változatos többféle iparágban munka-, tűz- és környezetvédelmi feladatokat ellátni, módszereket fejleszteni, rendszereket üzemeltetni, jelentkezz!

Cégünk munkavédelmi szakembert keres

Főbb feladatok:

  • Ipari partnereink munkavédelmi, tűzvédelmi megbízotti feladatainak ellátása,
  • Építési kivitelezési munkavédelmi koordinátori feladatok ellátása,
  • Munka és balesetvédelemmel kapcsolatos napi tevékenységek ellátása,
  • Kapcsolattartás megrendelővel,
  • Munkavédelmi szabályozások felügyelete, naprakészen tartása,
  • Biztonságos munkavégzés feltételeinek meghatározása, ellenőrzése,
  • Közreműködés a munkafolyamatok, technológiák követelményeinek kialakításában, betartásában.
  • Munkavédelmi dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása
  • Üzembe helyezések munkavédelmi koordinálása, dokumentálása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú, vagy szakirányú középfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete szóban és írásban,
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek (irodai alkalmazások területén),
  • Önálló munkavégzés, projektkoordinációs készségek,
  • Kiváló problémamegoldó, konfliktuskezelő készség,
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban, minőségtudatos, eredményorientált szemlélet, nyitottság a változásokra,
  • Határozott kiállás, döntési képesség,
  • „B” kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használata.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny:

  • Építőipari kivitelezési tapasztalat,
  • Gépipari üzembe helyezési tapasztalat,
  • Építőipari szakirányú végzettség
  • Tűzvédelmi szakképesítés
  • Emelőgép ügyintézői szakképesítés
  • ISO / OHSAS auditori képesítés

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú szakmai környezetet és lehetőségeket,
  • Széles szakmai tapasztalat megszerzése,
  • Kis létszámú, fiatalos csapat tagjává válni.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Érdeklődés esetén kérjük, hogy fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a nettó fizetési igény megjelölésével a következő címre küldje:

2017munkavedelem@gmail.com

E-mailben fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajz, és a nettó fizetési igény megjelölésével.