This job listing has expired and may no longer be relevant!

Munkaügyes-TB ügyintéző

Munkaadó Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017

Orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú cég.

pozícióba munkatársat keresünk, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Feladatok:

  • Teljes körű TB ügyintézés – kifizetői feladatok ellátása.
  • Adminisztrációs és munkaügyi feladatok ellátása.
  • Havi jelentések összeállítása.
  • TB ügyintézéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése (TB, KSH, stb.)
  • Bérszámfejtésben való közreműködés.
  • Beléptető rendszer kezelése.
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos ügyek intézése.
  • Vezetői adatszolgáltatások.
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés.
  • Egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum középfokú iskolai végzettség.
  • Minimum 5 év munkatapasztalat azonos területen.
  • A magyar adótörvények naprakész ismerete.
  • MS Office ismeret.
  • Megbízhatóság.
  • Önálló munkavégzés.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • 5 évnél több munkatapasztalat azonos területen.
  • A Munka Törvénykönyvének átfogó és a hozzá kapcsolódó jogszabályok ismerete.
  • Bérszámfejtésben való jártasság.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai fejlődés, kihívások;
  • barátságos munkakörnyezet;
  • stabil munkahely;
  • évről évre folyamatosan fejlődő és bővülő magyar cég;
  • cafeteria juttatás;
  • dinamikus, fiatal társaság.

Munkavégzés helye: Budapest XI.

Munkarend: teljes munkaidő.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, kérjük, hogy fényképpel és bérigénnyel ellátott, magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát az alábbi „On-line jelentkezés” gombra kattintva küldje el hozzánk.