Munkacsoport koordinátor Törökbálinton

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. Főállás  Törökbálint, Pest, Magyarország 13 aug 2017
Naf_logó

Az állás leírása

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
munkacsoport irányítási feladatok elvégzésére munkatársat keres.

Amennyiben van tapasztalata gyártósori csomagoló, vagy hasonló munkakörökben, illetve szeretné ilyen környezetben kipróbálni magát. Képes kitartóan, pontosan és precízen dolgozni, és emellett érez magában elég ambíciót ahhoz, hogy egy kisebb csapatot koordináljon, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • GYÁRTÓSORI MUNKÁT VÉGZŐ CSAPAT IRÁNYÍTÁSA (10-12 fő)
  • A munkafeladatok betanítása az új kollégák számára
  • A csapatban dolgozó kollégák koordinálása, értékelése és támogatása
  • Adminisztráció vezetése
  • Részt vesz a gyártósori feladatok végzésében

A munkavégzés körülményei:

  • Napi 8 órás munkavégzés – több műszakos munkarend
  • A munkavégzés helye: Törökbálint.
  • Segítség a munkahelyre való kiutazásban/ munkába járás támogatása. (Érd központból)

Elvárások:

  • Emberközpontú hozzáállás,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Rugalmasság,
  • Figyelmesség és pontosság,
  • Jó számolási készség,
  • Fizikai állóképesség és terhelhetőség.

Előny:

  • Csoport koordinációs tapasztalat,
  • Gyártósori munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Legális, bejelentett munka
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkaközösség
  • Belső képzések, fejlődési lehetőség.

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezését szakmai önéletrajzával a „gyártóüzemi csoportvezető” megjelöléssel az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre várjuk.