Munkacsoport koordinátor Szigetszentmiklóson

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. Főállás  Szigetszentmiklós, Pest, Magyarország 13 aug 2017
Naf_logó

Az állás leírása

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.

munkacsoport koordinátor feladatok elvégzésére munkatársat keres.

Amennyiben van tapasztalata kertészeti és/vagy raktári munkakörökben, illetve szeretné ilyen környezetben kipróbálni magát. Képes kitartóan, pontosan és precízen dolgozni, és emellett érez magában elég ambíciót ahhoz, hogy egy kisebb csapatot koordináljon, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • FIZIKAI BETANÍTOTT MUNKÁT VÉGZŐ CSAPAT IRÁNYÍTÁSA (10-12 fő)
  • A munkafeladatok betanítása az új kollégák számára
  • A csapatban dolgozó kollégák koordinálása, értékelése és támogatása
  • Adminisztráció vezetése
  • Aktív részvétel a kertészeti feladatok végzésében

A munkavégzés körülményei:

  • Napi 8 órás munkavégzés – alkalmanként túlóra
  • A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Munkahelyre eljutás céges kisbusszal Érd és Gyál központból, vagy munkába járás támogatása Mt. szerint

Elvárások:

  • Emberközpontú hozzáállás,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Rugalmasság,
  • Figyelmesség és pontosság.
  • Jó számolási készség.
  • Fizikai állóképesség és terhelhetőség.

Előny:

  • Csoport koordinációs tapasztalat,
  • Kertészeti/raktárosi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Legális, bejelentett munka,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Jó munkaközösség,
  • Belső képzések, fejlődési lehetőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Jelentkezését leadhatja önéletrajzával, a „kertészeti csoportvezető” munkakör megnevezésével az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre.