MUNKABIZTONSÁGI ÉS TŰZVÉDELMI TANÁCSADÓ

ALITERA Kft. Főállás  Szekszárd, Tolna, Magyarország 29 dec 2017

Az állás leírása

Megbízónk, az ERGONOM Kft. számára keresünk Szekszárdra
MUNKABIZTONSÁGI és TŰZVÉDELMI TANÁCSADÓ pozícióra új munkatársakat!

Munkavédelem területén megszerzett szakmai tapasztalat előny, azonban pályakezdőket, a szakmai pályakezdőket is várjuk , mert megbízónk mentor programja maximálisan biztosítja a fejlődési lehetőséget az erre nyitott fiataloknak, pályamódosító szakembereknek.

Elvárások

  • Középfokú munkavédelmi technikus, előny a tűzvédelmi előadói végzettség
  • Számítógépes ismeretek: erős felhasználói szint (Word, Excel, Power Point, levelező program, internet)
  • B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetés

Főbb feladatok

Az Ergonom Kft. ügyfeleinél a munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos szakmai feladatok felelősségteljes ellátása:

  • Folyamatos tájékoztatás a jogszabályi változásokról, felmerülő szakmai kérdésekben tanácsadás
  • Szabályzatok, szakmai dokumentációk elkészítése
  • Munkaterületeken szemlék elvégzése, dokumentálása
  • Munka-és tűzvédelmi oktatások megtartása
  • Munka- üzemi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyvek elkészítése
  • Együttműködés a társágazatokkal, alvállalkozókkal

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
  • Korrekt bérezés
  • Utazás támogatása
  • Telephelyről induló kulcsos autó munkavégzéshez, okos telefon, internet kapcsolattal
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Igényes környezet és munkakörülmények
  • Lendületes, fiatalos, eredmény-orientált csapat

Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke

Várjuk a munkabiztonság és tűzvédelem terén a minőségi munkavégzés iránt elkötelezett és ehhez megfelelő szakmai végzettségekkel rendelkező pályázók jelentkezését a szekszárdi munkabiztonsági és tűzvédelmi tanácsadó pozícióra!

Kérjük, szakmai önéletrajzát és kísérő levelét e-mailben küldje el részünkre, az allashirdetes@ergonom.hu címre.

(A jelentkezési feltételeknek – különösen a szakmai végzettségeknek - nem megfelelő pályázatokat külön értesítés nélkül kizárjuk a kiválasztási eljárásból.)