This job listing has expired and may no longer be relevant!

MŰHELYI DOLGOZÓ – BETANÍTOTT MUNKA

Batz Hungary Kft. Főállás  Nincs megadva 6 nov 2017

Magyarország piacvezető komfort lábbeli gyártója, a Batz Hungary Kft. BETANÍTOTT MUNKÁRA keres új kollegát.

A műhelyi dolgozó feladatát képezi az egyedi talpbetét készítő műhelyen belül az előállítási folyamat egyes részeiben való részvétel. Kézügyességet igénylő, könnyen megtanulható munka várja a jelentkezőket egy fiatalos csapatban.

Elvárások
•    minimum középfokú végzettség
•    jó kézügyesség
•    pontos, precíz munkavégzés
•    terhelhetőség
•    monotonitástűrés

Előny
•    Cipőipari szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és/vagy tapasztalat
•    Kézimunkában, barkácsolásban való jártasság
•    Számítógépkezelés felhasználói szinten
•    Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
•    Stabil-hosszútávú munkakör
•    Kellemes munkakörnyezet
•    Lendületes csapat

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a peter.zsofia@batz.hu e-mail címre várjuk.