This job listing has expired and may no longer be relevant!

Modul-, és készülékélesztő

Modul-, és készülékélesztő Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017
77E

77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

munkatársakat keresünk a világpiacon meghatározó, domináns orvosi labor automata berendezések technológiai egységébe, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Munkakör célja

      • Orvosi berendezések, és labor automata berendezések modulszintű beállítása (finomhangolása).

Elvárások:

      • Szakirányú végzettség (ELEKTRONIKAI műszerész), aki képes:
        • elvégezni a legyártott modulok és készülékek élesztését munkautasítás alapján;
        • az előforduló hibák észlelése és kezelése;
        • elvégezni a modulok és készülékek járatását SW és utasítás segítségével;
        • beépülés előtti szenzortesztet végezni;
        • automatizálási feladatok elvégzésére.
      • Csapatmunkára való nyitottság.
      • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség.
      • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
      • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
      • Két műszakban való munkavégzés vállalása.
      • Szükség esetén túlóra vállalási hajlandóság.
      • Munkautasítás alapján történő munkavégzés.
      • Precíz és minőségi munkavégzés.
      • Logikus gondolkodás, folyamatszemlélet.

Amit cégünk kínál:

    • Versenyképes, biztos jövedelem;
    • Cafeteria;
    • Családbarát munkahely hosszú távon;
    • Fiatalos csapat.

Jelentkezéseket (a pozíció pontos megjelölésével) e-mail-ben várjuk a következő címre: jpuskas@e77.hu