This job listing has expired and may no longer be relevant!

MMK-s takarító Csömör

Vöröskő Kft Részmunkaidő  Nincs megadva 9 már 2018
EURONICS_LOGO_WITH-BACKGROUND_RGB

Euronics Műszaki Áruházlánc csömöri üzletébe várjuk leendő MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ kollégáink jelentkezését 4 órás takarító munkakörbe.

Az állás betöltésének előfeltétele az érvényes orvos-bizottsági határozat, a rehabilitációs vagy rokkantsági ellátásra való jogosultságról szóló dokumentumok megléte.

Feladatok:

  • Az üzlettér, a raktár és a berendezések tisztán tartása, portalanítása.
  • A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil cégháttér
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Csömör

 Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allas@euronics.hu email címre a „Takarító- Csömör” megjelölésével.