This job listing has expired and may no longer be relevant!

Minőségügyi asszisztens

My HR Team Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
logo hirdetéshez

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Vegyipari területen működő gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Részvétel a minőségellenőrzési labor feladatainak elvégzésében,
  • Legyártott termékek fizikai paramétereinek mérése, ellenőrzése,
  • Szúrópróba szerinti mintavétel,
  • Minőségellenőrzési vizsgálatok elvégzése és dokumentálása,
  • Mérőeszközök szakszerű kezelése, tárolása,
  • A labor felszereléséhez tartozó eszközök, berendezések működőképességének figyelemmel kísérése, esetleges hibák jelzése,
  • Biztonsági és minőségügyi dokumentáció precíz, naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, vegyipari technikum előny,
  • Kémia és fizika iránti érdeklődés,
  • Precíz munkavégzés a mérések és az adminisztráció területén, logikus gondolkodásmód,
  • Minőségirányítási tapasztalat előny,
  • Angol nyelv ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, a cég eredményeivel arányos bónusz,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség a vállalaton belül.

Munkavégzés helye: Miskolc közvetlen környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.