Minőségügyi asszisztens

My HR Team Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
logo hirdetéshez

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Vegyipari területen működő gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Részvétel a minőségellenőrzési labor feladatainak elvégzésében,
  • Legyártott termékek fizikai paramétereinek mérése, ellenőrzése,
  • Szúrópróba szerinti mintavétel,
  • Minőségellenőrzési vizsgálatok elvégzése és dokumentálása,
  • Mérőeszközök szakszerű kezelése, tárolása,
  • A labor felszereléséhez tartozó eszközök, berendezések működőképességének figyelemmel kísérése, esetleges hibák jelzése,
  • Biztonsági és minőségügyi dokumentáció precíz, naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, vegyipari technikum előny,
  • Kémia és fizika iránti érdeklődés,
  • Precíz munkavégzés a mérések és az adminisztráció területén, logikus gondolkodásmód,
  • Minőségirányítási tapasztalat előny,
  • Angol nyelv ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, a cég eredményeivel arányos bónusz,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség a vállalaton belül.

Munkavégzés helye: Miskolc közvetlen környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.