This job listing has expired and may no longer be relevant!

minőségi ellenőr

Veszprémi Lilla Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017

Ha szeretne egy hosszú távú, biztos hátterű cég munkatársa lenni, és nem jelent gondot a több műszakos munkarend, Önt keressük

Dinamikusan fejlődő cég azonnali kezdéssel, hosszú távra munkatársakat keres.

Feladatok:

  • kábelek vizuális ellenőrzése
  • mikroszkópos és nagyító lámpás ellenőrzés

Elvárások:

  • Folyamatos munkarend vállalása
  • rugalmasság
  • minőség ellenőrzésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Teljes ledolgozott hónapban akár bruttó havi 200.000 Ft bérezés
  • Plusz juttatás próbaidő letelte után
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Utazás támogatás
  • Barátságos munkatársak, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Gyors ügyintézés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként a hrveszprem@gmail.hu email címre, a tárgymezőbe kérném feltüntetni a „Veszprém” címszót.