This job listing has expired and may no longer be relevant!

Minőségi ellenőr

Oroszlány Szofia Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Újra felvételt hirdet dinamikusan fejlődő cégünk oroszlányi munkavégzésre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • alapanyagok és kész termékek válogatása
  • vizuális ellenőrzése
  • nagyítós lámpával és mikroszkóppal illetve számítógépes csomagolás

Elvárások:

  • 8 órás, 3 műszakos munkarend vállalása
  • számítógépes ismeret
  • Rugalmasság
  • minőség ellenőrzésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Teljes ledolgozott hónapban akár bruttó havi 200.000 Ft bérezés
  • Plusz juttatás próbaidő letelte után
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Utazás támogatás
  • Barátságos munkatársak, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Gyors ügyintézés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként a hroroszlany@gmail.hu email címre a tárgymezőbe kérném feltüntetni „Oroszlány” címszót.