Minőségi ellenőr

Oroszlány Szofia Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Újra felvételt hirdet dinamikusan fejlődő cégünk oroszlányi munkavégzésre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • alapanyagok és kész termékek válogatása
  • vizuális ellenőrzése
  • nagyítós lámpával és mikroszkóppal illetve számítógépes csomagolás

Elvárások:

  • 8 órás, 3 műszakos munkarend vállalása
  • számítógépes ismeret
  • Rugalmasság
  • minőség ellenőrzésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Teljes ledolgozott hónapban akár bruttó havi 200.000 Ft bérezés
  • Plusz juttatás próbaidő letelte után
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Utazás támogatás
  • Barátságos munkatársak, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Gyors ügyintézés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként a hroroszlany@gmail.hu email címre a tárgymezőbe kérném feltüntetni „Oroszlány” címszót.