This job listing has expired and may no longer be relevant!

Minőségi ellenőr

Miskolci Szőts Vanda Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Újra felvételt hirdetünk Miskolci munkavégzésre keresünk azonnali kezdéssel hosszú távra munkavállalókat

Feladatok:

  • Kész termékek minőség ellenőrzése
  • Hibás alkatrészek eltávolítása
  • Ezekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • 12 óra, 4 műszakos munkarend vállalása
  • Területek közötti utazás vállalása előny
  • Rugalmasság
  • Színtévesztés kizáró ok

Amit kínálunk

  • Teljes ledolgozott hónapban akár bruttó havi 200.000 Ft bérezés
  • Plusz juttatás próbaidő letelte után
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Utazás támogatás
  • Barátságos munkatársak, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Gyors ügyintézés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként a hrmiskolc@gmail.hu email címre, a tárgymezőbe kérném feltüntetni a „Miskolc” címszót.