Minőségi ellenőr

Vecsesi Zita Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017

Újra felvételt hirdetünk azonnali kezdéssel, hosszú távra Székesfehérvári munkavégzésre.

Feladatok:

  • Kész termékek minőség ellenőrzése
  • Hibás alkatrészek eltávolítása
  • ezekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatos munkarend vállalása
  • minőségügyben szerzett tapasztalat előny
  • rugalmasság
  • színtévesztés kizáró ok

Amit kínálunk

  • Teljes ledolgozott hónapban akár bruttó havi 200.000 Ft bérezés
  • Plusz juttatás próbaidő letelte után
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Utazás támogatás
  • Barátságos munkatársak, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Gyors ügyintézés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként a hrfehervar@gmail.hu email címre, a tárgymezőbe kérném feltüntetni a „Székesfehérvár” címszót.