minőség ellenőr

Esztergomi Nelli Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Újra felvételt hirdet dinamikusan fejlődő cégünk esztergomi munkavégzésre, azonnali kezdéssel.
Feladatok:
– alapanyagok és kész termékek válogatása
– vizuális ellenőrzése
– nagyítós lámpával és mikroszkóppal illetve számítógépes csomagolás
Elvárások:
– 8 órás, 3 műszakos munkarend vállalása
– számítógépes ismeret
– Rugalmasság
– minőség ellenőrzésben szerzett tapasztalat előny
Amit kínálunk
– Teljes ledolgozott hónapban akár bruttó havi 200.000 Ft bérezés
– Plusz juttatás próbaidő letelte után
– Folyamatos fejlődési lehetőség
– Utazás támogatás
– Barátságos munkatársak, munkavállaló központú munkakörnyezet
– Gyors ügyintézés
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként a hresztergom@gmail.hu email címre a tárgymezőbe kérném feltüntetni „Esztergom” címszót.