This job listing has expired and may no longer be relevant!

Mérnöki munkalehetőség

Molnár Dániel Főállás  Dunaújváros, Fejér, Magyarország 8 már 2018
mernok

Az állás leírása

Field Service Engineer

Magyarország egyik vezető és meghatározó jelöléstechnikai céghez keresünk új munkatársakat Field Service Engineer pozícióba!

Amit kínálunk:

  • Nettó 400-600.000 Ft kezdő fizetés
  • Fix, hosszútávú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Változatos, érdekes munkakör, Európa több országára kiterjedően
  • Utazás, bejárás támogatása
  • Home office lehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség

Feladatok:

  • Ipari automatizált rendszerek kiépítése, tesztelése, beüzemelése
  • FAT/SAT/IQ/OQ tesztek elvégzése és dokumentálása
  • Ügyfelek megtanítása a rendszerek használatára, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Meghibásodott berendezések javítása, karbantartások elvégzése

Amit kérünk:

  • Felsőfokú IT/ villamosmérnöki/gépészmérnöki végzettség
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú műszaki angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen kamatoztatná tudását egy hazai vezető cégnél, küldje el fényképes önéletrajzát a szervezes@biztoskesz.hu e-mail címre vagy érdeklődni lehet a 06 20 225 34 34-es telefonszámon.