Mérnök munkatárs

Admatis Kft. Főállás  Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Magyarország 5 máj 2018

Az Admatis Kft. dinamikus csapatába keres tapasztalattal rendelkező vagy akár pályakezdő munkatársa(ka)t. A cég az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik.  Vevői külföldiek, partnerei hazai és nemzetközi vállalatok.

Ha kihívásokkal teli, sok sikerélményt és elismerést adó munkát keres, amit jó közösségben lehet végezni, akkor nálunk a helye. Ambiciózus és szorgalmas emberek jelentkezését várjuk!

Nem egy adott pozíciót hirdetünk meg, hanem a csapatba illeszthető munkatársakat keresünk hosszútávra.

Feladatok:

  • CAD tervezés
  • végeselemes analízis (FEM/FEA)
  • gyártástervezés
  • tesztelés
  • projekt menedzsment
  • specifikáció készítés
  • karbantartás
  • partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai szintű műszaki végzettség
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Egy csapat tagjaként önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Referencia
  • Repülőgép- vagy űripari cégnél szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos támogatás a betanulás és a későbbiek során is
  • Szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
  • Változatos munkakör
  • Rugalmas munkaidő
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával

Várunk minden olyan érdeklődő pályázót, aki magára ismert a megadott állásajánlatban!

Kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre!

Kapcsolat:

Szőke Adrienn

46/898-333

szoke.adrienn@admatis.hu