This job listing has expired and may no longer be relevant!

Mérlegképes könyvelő

Syriana Investment Kft Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017
anas uj logooooo

Budapesti Könyvelőirodánkba mérlegképes könyvelő munkatársat keressünk (teljes vagy rész) munkaidőben.

Feladatok:

• Mikro és kisvállalkozások számláinak, kontírozása, rögzítése
• adóbevallások, beszámolók készítése
• Bérszámfejtés
• Jogszabályok követése
• kapcsolattartás, kommunikáció

Elvárások a pályázótól:

• gyakorlott regisztrált mérlegképes könyvelő
• kitartó és tanulni vágyó személyiség
• Precíz figyelmes munkavégzés
• Számítógépes ismeretek (Word, Excel,)

Előny:

• 3 év gyakorlattal rendelkező

Munkavégzés helye: 1074 Budapest, Vörösmarty u. 9

A szakmai önéletrajzokat 2017.11.15-ig várjuk az office@syrianainvestment.com mail címre fizetési igény megjelölésével fényképes önéletrajz formájában.

office@syrianainvestment.com