Mechanikus karbantartó

jobandcareerzeg Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017
job_career-v2

Az állás leírása

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési gépek és felszerelések karbantartása
  • meghibásodott mechanikai alkatrészek cseréje
  • dokumentáció
  • Beszerzési rendelők készítése és ajánlatok kérése a karbantartáshoz szükséges alkatrészekre
  • preventív karbantartás
  • hibásodások megelőzése

Munkarend: 1-2 műszakban

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség pl. autószerelő, cnc gépkezelő
  • jó probléma megoldás, csapatmunka
  • terhelhetőség
  • szakmai tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • megállapodás szerinti bér
  • műszakpótlék és bónusz
  • szakmai fejlődési lehetősége
  • pályakezdőket is alkalmazunk

Munkavégzés helye: Lukácsháza

Jelentkezni a fényképes önéletrajz elküldésével a csaszar.laszlo@jobandcareer.hu e-mail címen vagy telefonon 06/20-393-3446 lehet.