This job listing has expired and may no longer be relevant!

Mechanikai szerelő (Budapest, XI. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017
WHC

Budapest XI. kerületi partnerünk részére mechanikai, elektromechanikai szerelő pozícióba keresünk munkatársakat!

Feladatok:

  • Orvosi berendezések, labor automata berendezések szerelése
  • Készülék és modul szintű élesztés
  • Tesztelés, hibakeresés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (mechanikai műszerész)
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Több éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Időnként több műszakban való munkavégzés vállalása
  • Szükség esetén túlóra vállalása
  • Precíz és minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég

Munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület

Munkaidő: Alkalmanként két műszakos munkarend

Jelentkezését önéletrajz formájában az ELMECH referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whc.budapest@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1 787 8399
Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában az ELMECH referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whc.budapest@whc.hu