This job listing has expired and may no longer be relevant!

Mechanikai műszerész

DDtext Hungary kft Részmunkaidő  Nincs megadva 28 sze 2017

Az állás leírása

Budapesti telephelyére Nyugdíjas munkatársat keresünk
mechanikai műszerész munkakörbe harisnyacsomagoló gépek mellé részmunkaidőben heti 3 alkalommal
A legfontosabb munkaköri feladat:
 Csomagoló gépek műszaki állapotának
és folyamatos működésének fenntartása
 Csomagológépen munka.
 Kisebb raktári munkák,gépek feltöltése
Munkaköri elvárások:
 Mechanikai műszerész végzettség
 Mechanikai gépvezérlések ismerete (szerviz, beállítások)
 Önálló, precíz munkavégzés
 Rugalmasság, csapatszellem,
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
 Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkarend
 3×8 óra munka nappal
Jelentkezését a megadott elérhetőségek valamelyikén fizetési igény megjelölésével adja le.
e-mail: info@ddtextlc.hu
tell:+36 1 3084279
Mobil:70 3896452