Masszőr

Alkalmi munka itt: Egészségügy / Szépség Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Egészségfejlesztő cégünk masszőröket keres Budapest területén azonnali kezdéssel! Légy te is egy családias, vidám csapat tagja!

Feladatok lennének:
– irodai masszírozás végzése előre egyeztetett időpontokban és helyszíneken, illetve rendezvényeken
– igény esetén egyéni életmód tanácsadások a vendégeink részére
Elvárások:
– gyógy-/svédmasszőri végzettség, vagy folyamatban lévő masszőri tanulmányok folytatása
– kiváló kommunikációs és empatikus képesség
– önállóság, rugalmasság, megbízhatóság
– hosszú távú munkavállalás
Előny, de nem feltétel:
– egészségüggyel vagy egészségfejlesztéssel kapcsolatos korábbi munkatapasztalatok
– saját autó
Amit mi kínálunk:
– biztos munkahely, folyamatos munka- és fejlődési lehetőség
– munkaeszközök és munkaruha biztosítása
– az egészséget értéknek tekintő munkahelyi közösség
Cégünk ezek mellett nagy segítséget nyújthat a saját vendégkör kialakításában is.

Szükséges képességek

Állások, amik érdekelhetnek