Másodállású Biztosítási Szaktanácsadót keresek Nyugdíjbiztosítási területre

Lédeczi Edina Részmunkaidő  Székesfehérvár, Fejér, Magyarország 20 ápr 2017

Másodállású Biztosítási Szaktanácsadót keresek Nyugdíjbiztosítási területre.

Munkaköri feladat:

  • saját ügyfélkör kialakítása, kiszolgálása, ügyfelek részére történő nyugdíjtervezés elvégzése, adatszolgáltatás
  • a meglévő ügyfelek naprakész profi szakmai támogatása
  • folyamatos tanulás, információ feldolgozás

Mit várunk el tőled:

  • közép/szakirányú- vagy felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • eredmény orientáltság, mely természetesen a megfelelő jutalékkal párosul
  • folyamatos fejlődés igénye
  • kiváló kommunikációs képesség, ügyfélközpontúság
  • biztosítási, banki értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Ami, mi kínálunk:

  • erős szervezeti kultúra, vezető életbiztosítóval szerződésben, modern pénzügyi tervező programok.
  • piacvezető termékek
  • magas szintű online szakmai képzések
  • folyamatos háttértámogatás, mentorálás
  • fejlődési és karrier lehetőségek
  • megbízási jogviszony vagy alkalmazotti munkaviszony

Jelentkezés:   magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, illetve a munkakör (másodállású nyugdíjbiztosítási tanácsadó) pontos megnevezésével ellátva , Lédeczi Edina részére, az

a59.metlife.szekesfehervar@gmial.com mail címre

Elsősorban Székesfehérvár,Mór ,Dunaújváros környéki kollégák jelentkezését várjuk