This job listing has expired and may no longer be relevant!

Másodállású Biztosítási Szaktanácsadót keresek Nyugdíjbiztosítási területre

Lédeczi Edina Részmunkaidő  Székesfehérvár, Fejér, Magyarország 20 ápr 2017

Másodállású Biztosítási Szaktanácsadót keresek Nyugdíjbiztosítási területre.

Munkaköri feladat:

  • saját ügyfélkör kialakítása, kiszolgálása, ügyfelek részére történő nyugdíjtervezés elvégzése, adatszolgáltatás
  • a meglévő ügyfelek naprakész profi szakmai támogatása
  • folyamatos tanulás, információ feldolgozás

Mit várunk el tőled:

  • közép/szakirányú- vagy felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • eredmény orientáltság, mely természetesen a megfelelő jutalékkal párosul
  • folyamatos fejlődés igénye
  • kiváló kommunikációs képesség, ügyfélközpontúság
  • biztosítási, banki értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Ami, mi kínálunk:

  • erős szervezeti kultúra, vezető életbiztosítóval szerződésben, modern pénzügyi tervező programok.
  • piacvezető termékek
  • magas szintű online szakmai képzések
  • folyamatos háttértámogatás, mentorálás
  • fejlődési és karrier lehetőségek
  • megbízási jogviszony vagy alkalmazotti munkaviszony

Jelentkezés:   magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, illetve a munkakör (másodállású nyugdíjbiztosítási tanácsadó) pontos megnevezésével ellátva , Lédeczi Edina részére, az

a59.metlife.szekesfehervar@gmial.com mail címre

Elsősorban Székesfehérvár,Mór ,Dunaújváros környéki kollégák jelentkezését várjuk