This job listing has expired and may no longer be relevant!

Marketing munkatárs

Gézengúz Alapítvány a Születési Károsultakért Főállás  Nincs megadva 25 aug 2017

A Gézengúz Alapítvány a Születési Károsultakért 1990-ben a születés körüli időszakban kialakuló vagy veleszületetten sérült csecsemők és kisgyermekek gyógyítása, rehabilitációja érdekében jött létre. Egyedülálló tevékenységének köszönhetően évente több mint 2000 gyermeket és családot támogat, segít országos ellátási rendszerével. – óbudai, budakalászi, győri, salgótarjáni és budafoki intézeteibe fogadja a hozzá forduló családokat.

Az Alapítvány Marketing munkatárs munkakör betöltésére az alábbiak szerint várja a jelentkezéseket:

Feladat:

  • Közreműködik a Gézengúz Alapítvány éves marketing és kommunikációs tervének összeállításában, megvalósításában, nyomon követésében
  • Közreműködés egyedi marketing és kommunikációs projektek megvalósításában
  • A teljes szervezet munkájának, eseményeinek követése
  • Kapcsolattartás sajtóval és a meglévő partnerekkel, kapcsolatok feltérképezése, keresése
  • Online felületek (honlap, Facebook) aktuális információkkal töltése, a honlap alakításában való részvétel
  • Sajtóanyagok írása, hirdetések intézése, megjelenések gyűjtésének nyomon követése
  • Közreműködik nyomdai szóróanyagok megírásában, megtervezésében, a nyomdáig történő kísérésében

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, és/vagy szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (irodai software használat, szakmai együttműködési készség informatikus, grafikus, webdesigner szakemberrel)
  • Jó fogalmazási készség
  • Nyitott, rugalmas, kreatív személyiség, aki azonosul az Alapítvány céljaival, működésével
  • Rendszer és projektszerű gondolkodás
  • Önállóan és csapatban is szeret dolgozni

Előny:

  • Grafikai program(ok) felhasználói szintű kezelése
  • Facebook kampányok szervezésében tapasztalat
  • Google Adwords/ Ad Grants kampányok szervezésében tapasztalat
  • Holnapszerkesztésben (WordPress) tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budakalász

Munkaidő:

  • heti 40 óra (minimum heti 30 óra – részmunkaidő esetén)
  • Fényképpel ellátott önéletrajzát - heti 40 órára vonatkozó bruttó fizetési igény megjelölésével -, és rövid motivációs levelét várjuk a gezenguz@gezenguz.hu címre. Tárgy rovatban kérjük feltüntetni: „Marketing munkatárs”
  • Tervezett toborzási időszak: 2017. augusztus 22. – 2017. október 31.