Marketing asszisztens / Irodai asszisztens (Részmunkaidő)

Deepen Kft. Részmunkaidő  Kistarcsa, Pest, Magyarország 16 jul 2017

Az állás leírása

Feladatok:
– Marketing asszisztensi feladatok ellátása
– Hirdetések kezelése
– Statisztikák készítése, riportok és elemzések elkészítése
– Hírlevelek írása
– Irodavezető napi munkájának támogatása
– Ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása
Az álláshoz tartozó elvárások:
– Középfokú végzettség (Előny: marketing terület)
– Marketing területén szerzett tapasztalat
– Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
– Kreatív gondolkodás, új ötletek
– önálló munkavégzés
– gyorsaság és precizitás
Amit kínálunk:
– Kellemes, modern munkahelyi környezet
– Hosszú távú stabil munkahely
– Versenyképes fix fizetés + jutalékos rendszer
– 4 órás bejelentett munkaidő
Munkavégzés helye:
2143, Kistarcsa, Raktár körút 8 (Galagonya utca fenyves út sarok. )
(Budapesttől 3 km-re (5perc))

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy e-mailben küldje
el nekünk fényképes Önéletrajzát a következő e-mail címre:
zsolt.kaszas@yahoo.com