MARKETING ASSZISZTENS

Aleaxandra Marketing Kft. Főállás  Pécs, Baranya, Magyarország 18 dec 2016

Az állás leírása

ÁLLÁSHIRDETÉS

Az AlexandraMarketing Kft., mely az Alexandra Könyváruházak és az Alexandra kiadócsoport számára nyújt kommunikációs és marketing támogatást, marketing asszisztens munkakörbe állást hirdet.

Főbb feladatok:

  • a koordinációs és marketing tevékenységért felelős kollégák munkájának támogatása
  • az egyes projekttevékenységek összehangolásában való asszisztencia
  • az Alexandra kiadócsoporthoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • beérkező új könyvek regisztrálása, listák, kiajánlók készítése
  • sajtómegjelenések archiválása
  • napi levelezéssel és az időszakos kiadványok postázásával kapcsolatos teendők intézése
  • számlák ellenőrzése, iktatása, kompenzációk összevezetése
  • iratok rendezése, másolása, archiválása
  • táblázatok, kimutatások készítése
  • irodaszerek kezelése, rendelése

Elvárások:

  • hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office felhasználói szintű kezelése (Excel, Word, PowerPoint)
  • nyitott, jókedvű, KREATÍV személyiség
  • megbízhatóság, precizitás
  • iskola mellett 4 vagy 8 órában tud dolgozni
  • problémamegoldó- és együttműködési képesség

AlexandraMarketing Kft.

7630 Pécs, Üszögi-kiserdő u. 1.

A fényképes életrajzokat és a pár soros motivációs leveleket január 6-ig várjuk a marketing@alexandra.hu címen (tárgy: jelentkezés a marketing asszisztensi pozícióra). A személyes interjúkat január 9-től szervezzük.