logisztikus

Hungaro Flotta Kft. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017

Az állás leírása

DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ BUDAPESTI SZÉKHELYŰ KERESKEDELMI CÉG,
VESZPRÉMI TELEPHELYÉRE

LOGISZTIKUS MUNKATÁRSAT

KERES

MIÉRT CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ?

  • Ha olyan munkát szeretnél, ami kreativitást igényel
  • Ha szereted a kihívásokat
  • Ha kiszámítható, biztos hátteret szeretnél
  • Ha fontos a családias és család barát környezet,

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Felelősség tudatos és precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű internet és Microsoft Office használat

AZ ELBÍRÁLÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Logisztikai és kereskedelmi tapasztalat
  • EKÁER ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Színvonalas, igényes munkakörnyezet;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dinamikus munkatársak
  • Versenyképes jövedelem

FELADATOK:

  • Adminisztratív irodai munka
  • Vevőkkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Logisztikai folyamatok szervezése
  • Szállítólevelek, számlák készítése
  • Statisztikák készítése

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a k.gabor@hungaroflotta.hu e-mail címen