This job listing has expired and may no longer be relevant!

logisztikus

Hungaro Flotta Kft. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017

Az állás leírása

DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ BUDAPESTI SZÉKHELYŰ KERESKEDELMI CÉG,
VESZPRÉMI TELEPHELYÉRE

LOGISZTIKUS MUNKATÁRSAT

KERES

MIÉRT CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ?

  • Ha olyan munkát szeretnél, ami kreativitást igényel
  • Ha szereted a kihívásokat
  • Ha kiszámítható, biztos hátteret szeretnél
  • Ha fontos a családias és család barát környezet,

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Felelősség tudatos és precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű internet és Microsoft Office használat

AZ ELBÍRÁLÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Logisztikai és kereskedelmi tapasztalat
  • EKÁER ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Színvonalas, igényes munkakörnyezet;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dinamikus munkatársak
  • Versenyképes jövedelem

FELADATOK:

  • Adminisztratív irodai munka
  • Vevőkkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Logisztikai folyamatok szervezése
  • Szállítólevelek, számlák készítése
  • Statisztikák készítése

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a k.gabor@hungaroflotta.hu e-mail címen