This job listing has expired and may no longer be relevant!

Logisztikai koordinátor

Alpek.Cs Főállás  Nincs megadva 15 sze 2017

Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete.
Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.
Több mint 200 alkalmazottjával a cég a legnagyobb munkaadó Zalalövőn.

Folyamatos bővülés miatt új munkatársat keresünk ügyfélkapcsolattartó csapatukba az alábbi pozícióba: LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Külföldi és hazai vevőkkel kapcsolattartás,
  • Megrendelések fogadása, vállalatirányítási rendszerben rögzítése,
  • Termékek gyártásának felügyelete,
  • Számlázás előkészítése,
  • Vevői reklamációk fogadása, továbbítása a minőségügyi osztály felé, kezelésének kommunikálása a vevő felé,
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • 1 – 3 éves szakmai tapasztalat TERMELŐ CÉGNÉL vevői kapcsolattartásban VAGY termeléstervezésben multinacionális környezetben,
  • Excel magasfokú ismerete,
  • Angol nyelv erős középszintű tudása, német nyelvtudás előny,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Zala megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Jelentkezés: https://bap.hu/jelentkezes/10104/type/3-perces