This job listing has expired and may no longer be relevant!

Leltározási munkalehetőség

allasprofield Alkalmi munka  Budapest, Budapest, Magyarország 21 sze 2017

Újra indul 20 alkalmas leltárazási munkánk, amely akár főállás és suli mellett is végezhető!

Áruházi leltárazásra keresünk megbízható kollégákat budapesti és vidéki áruházakba!

Minimum vállalás 15 alkalom!

Feladatok:
Készletadatok  PDA-s rendszerbe való rögzítése
Leltárkészlet leszámolása
Egyéb adatok rögzítése

Elvárások:
Alapszintű számítástechnikai ismeretek
Mobilitás, rugalmasság
Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
Minimum 15 alkalom vállalása

Előny:
Leltárazásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Budapesten és vidéki helyszíneken (a vidéki helyszínekre busszal történik az utazás Budapestről, ennek idejét térítjük)

Munkanapok és munkaidő:
Hétköznapi és hétvégi munkavégzés egyaránt (Hétköznap: 16 alkalom, Hétvége: 4 alkalom)
Átlagosan napi 10 óra reggeltől estig
Októberben (15 alkalom) és novemberben (5 alkalom)

Bérezés:
Sávos fizetési rendszer nettó 750-1000Ft/óra

Bejelentés:
Egyszerűsített foglalkoztatás

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi címre várjuk:

job2612@prohumanallas.hu

+36 20/221 4147