Lakossági telekommunikációs értékesítő

allasprofield Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 18 dec 2016

A UPC Magyarország Kft. operatív értékesítési igazgatóságának kiemelt stratégiai partnere felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A UPC Magyarország csoport otthoni – és mobil szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése
A UPC Magyarország csoport teljes portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Megfelelő kommunikációs- és tárgyalókészség
Stressztűrés, kitartás

Előnyök:

Telefonos és vagy személyes értékesítői tapasztalat

Juttatások:

Fix alapbér + teljesítményalapú, kiemelkedő jutalék + mozgóbér
Rész- és teljes munkaidő (4,6 vagy 8 óra)
A munkavégzés helyszíne: Budapest
Stabil szervezeti háttér, hosszú távú munkakör
Folyamatos szakmai továbbképzés
Nagyszerű vállalati légkör

Kapcsolat:

E-mail:job3355@prohumanallas.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.