Lakatos munka Münchenben Siemensnél

ESD Personalservice GmbH Főállás  Nincs megadva 22 nov 2016
ESD_Logo_P_4c

ESD Personalservice GmbH több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező, nemzetközi munkaerő közvetítéssel foglalkozó cég ismert partnercége részére keres Münchenbe lakatos szakmunkásokat.

Feladatok:

  • Szerkezeti elemek összeszerelése
  • Szerkezeti elemek előkészítése rajz alapján
  • Műszaki rajz olvasás
  • Hegesztési csatlakozások utómunkálatainak elvégzése, minőségellenőrzése

Elvárások:

  • Megfelelő szakirányú végzettség
  • Szakmában eltöltött többéves munkatapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Saját gépkocsi, B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Németországi bejelentett munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Német beteg- és nyugdíjbiztosítás
  • Versenyképes bérezés+ Auslöse (kiküldetési pénz)
  • Magyar nyelvű kapcsolattartó
  • Segítség szálláskeresésben

Amennyiben felkeltettük érdeklődését szakmai önéletrajzát és esetleges további kérdéseit az alábbi E-Mail címen várjuk:

personalservice@esd.de