Labortechnikus

Főállás itt: Építőipar / Ingatlan Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

POZÍCIÓ:

Az új munkatárs elsődleges feladata a termeléshez szükséges alapanyagok és az előállított késztermékek folyamatos gyártásközi minőségellenőrzése valamint az egyéb belső és külső vevői igényeknek megfelelő vizsgálatok elvégzése a vonatkozó előírások és szabványok alapján.   A kiválasztott jelölt a KK Kavics Beton Kft. csapatának tagja lesz.

FŐBB FELADATOK:

  • Betontechnológiai vizsgálatok, mérések megvalósítása: laboratóriumban és építés helyszínen.
  • Betontechnológiai vizsgáló – és mérő berendezések üzemeltetése
  • Betontechnológiai vizsgálati dokumentumok és feljegyzések készítése, kezelése, karbantartása.
  • Kapcsolattartás a labor vezetővel, keverő kezelőkkel, és a kivitelezési munkahelyi vezetőkkel
  • A laborvezető munkájának támogatása a gyártási folyamatok, alapanyagok és termékek vizsgálatának valamint építés kivitelezés helyszín vonatkozó információival.
  • A megoldás keresés támogatása panaszok és reklamációk esetén lehetséges károk minimalizálása érdekében
  • A Laboratórium mérőeszközeinek karbantartása, szükség esetén kalibráltatása
  • Részvétel a laboratórium auditjain

ELVÁRÁSOK:

  • Érettségi / Építőipari szakközépiskolai végzettség / technikus végzettség
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett gyakorlat
  • MS Office ismeretek (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás vezetői engedély

ELŐNY:

  • Vizsgálólaboratóriumok felkészültségének általános követelményeinek ismerete
  • Vonatkozó Útügyi Műszaki Előírások ismerete
  • Német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes bér és cafeteria
  • Szakmai továbbképzések, programok munkáltatói támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Bugyi

Állások, amik érdekelhetnek