Kreatív szövegíró gyakornok

MediaGo Alapítvány Gyakornok  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017
mediago_logo

Szerezz szakmai tapasztalatot már főiskolai/egyetemi éveid alatt!
A MediaGo Alapítvány gyakornoki képzési programot hirdet az alábbi pozícióra:

KREATÍV SZÖVEGÍRÓ GYAKORNOK

Ha remek írói vénával rendelkezel, aktív résztvevője vagy az ötleteléseknek, otthonosan mozogsz a koncepcióalkotásban és önállóan dolgozol, RÁD van szükségünk!

Légy részese egy brand épülésének!

A munka elengedhetetlen alapfeltétele a kiváló helyesírás mind angol mind magyar nyelven, a magabiztos és választékos szövegírási készség és képesség.

A Te feladataid:

•    termékbemutatóhoz kapcsolódó szövegek írása
•    kommunikációs anyagok, kreatív anyagok készítése
•    prezentációk előkészítése
•    termékleírások fordítása

Amit kérünk Tőled:

•    jó helyesírást
•    kiváló íráskészséget és stilisztikai érzéket
•    angol nyelv felsőfokú ismeretét
•    marketinges szemléletmódot
•    kreativitást
•    elhivatottságot, kitartást

Amit nyújtunk Neked:

•    rugalmas munkavégzés heti 20 órában
•    lendületes, fiatalos csapatot
•    értékes szakmai referenciát
•    szakmai fejlődést éles projekteken keresztül

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Jelentkezési határidő: 2017. október 27.

Bővebb információ az Alapítványról: http://www.mediago.org/

Önéletrajzodat, referencia munkáidat vagy kérdéseidet küldd a gyakornok@mediago.hu e-mail címre „Kreatív szövegíró gyakornok” jeligével.