Köszörűs (két műszak) – Győr

Főállás QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt itt: Gyártás / Termelés / Mérnök Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Feladatok:

  • Egyedi alkatrészek gyártása
  • Forgácsolt alkatrészek pontosítása
  • Gyártás műszaki rajz alapján
  • Egyszerűbb darabok esetén technológia elkészítése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előny a Fanuc típusú vezérlés ismerete
  • Forgácsoló szerszám- és technológiaismeret
  • Műszaki rajz olvasás magas fokú ismerete
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávra szóló munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes bérezés és juttatások: cafeteria, jelenléti bónusz, egyéni teljesítmény alapú bónusz rendszer, albérlet támogatás
  • Havi túlóra kifizetés
  • Mt. szerinti közúti közlekedés térítés
  • Igény esetén szállást biztosítunk
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunk tagja lenni, akkor várjuk a jelentkezését a hr@qprt.hu email címre.

Érdeklődni lehet a +3630/266-4549-es telefonszámon.

Állások, amik érdekelhetnek