This job listing has expired and may no longer be relevant!

Környezetvédelmi koordinátor

Beck&Partners Kft. Főállás  Várpalota, Veszprém, Magyarország 16 jul 2017

1957-ben, egy új-zélandi újító, üzletember és egyben a vállalat alapítója kifejlesztette a világ első kőzúzalékbevonatú acél tetőfedő termékét. A következő öt évtizedben ezt a koncepciót fejlesztették a legkorszerűbb technológiákkal, és ez a vállalat gyors terjeszkedéséhez vezetett.
Ma már négy gyártóüzemük van négy különböző kontinensen, európai központ pedig Magyarországon található.
Magyarországi gyártóüzem 2009 óta gyártja az európai piacra a tetőket.

Jelenleg a termelést támogató csapat bővítésére keresünk új munkatársat KÖRNYEZETVÉDELMI KOORDINÁTOR pozícióba. Az új munkatárs feladata a környezetvédelmi terület adminsztratív támogatása.

Feladatok:

  • Éves bevallásokhoz adatszolgáltatás nyújtása,
  • Vállalati hulladék gazdálkodás nyomon követése, fejlesztése, ehhez szükséges adatok nyilván tartása,
  • Hulladékok keletkezésének feltérképezése, képződésük csökkentésére akciók kidolgozása,
  • Udvari rend fenntartása, fejlesztése, vizualizálása,
  • Kapcsolattartás, egyeztetés az ügyfelekkel, partnerekkel,
  • Részvétel a heti, havi bejárásokon, intézkedések meghatározása,
  • Megfigyelések felvitele a vállalati rendszerbe,
  • Környezetvédelmi dokumentumok naprakészen tartása,
  • ISO 14001 –es rendszer fenntartásában, fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Havi riporthoz szükséges adatok előkészítése,
  • Éves HSE terv elkészítésében való részvétel,
  • Energia fogyasztási adatok gyűjtése és elemzése, akciók kidolgozása és nyomon követése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség környezetvédelmi területen,
  • 1 – 2 év tapasztalat környezetvédelmi területen
  • VAGY Pályakezdő is lehet,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás,
  • “B” kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • szakmai tapasztalat megszerzése
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias munkahelyi légkör
  • remek főnökök és kollégák
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes juttatások
  • várpalotai lakosoknak céges busz
  • munka-magánélet egyensúly maximálisan biztosítva

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon a bolvari.barbara@bap.hu e-mail címen!