This job listing has expired and may no longer be relevant!

Könyvvizsgáló asszisztens

Beck&Partners Kft. Főállás  Nincs megadva 13 aug 2017
Beautiful business woman calculates tax at desk in office

Ügyfelünk a vállalatirányítás és a teljesítményoptimalizálás szakértője mind a verseny-, mind a közszférában.
A koncepció kialakításától a megoldások meghonosításáig kínálnak tanácsadási szolgáltatást ügyfeleiknek.
Ezen kívül a céges Akadémia keretében tréningeken és továbbképzéseken is átadják ismereteiket.

Jelenlegi szakértő csapatuk bővítése céljából keresünk hozzájuk KÖNYVVIZSGÁLÓ ASSZISZTENS pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Önálló projektmunka végzése és teamek, kisebb projektek vezetése tapasztalattól függően,
  • Aktív szerepvállalás a termékek, módszertanok fejlesztésében, és lépésről – lépésre részvétel a piacépítésben is,
  • Projektmunkákon keresztül tapasztalat szerzése a CFO – terület üzleti folyamatainak hatékonyabbá tételében,
  • Lehetőség az ügyfelek vállalatirányítási rendszereinek vizsgálatára, fejlesztési javaslatok, döntéstámogató anyagok kidolgozására,
  • Betekintés nyerése a különböző szektorok (elsősorban energetikai, pénzintézeti, vegyipar és gyógyszeripar) vállalatainak működésébe és lehetőség az ágazatspecifikus megoldások kidolgozására.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Legalább 1 – 3 éves szakmai tapasztalat hagyományos könyvvizsgálati VAGY folyamataudit területen,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói ismerete.

Előnyök:

  • Számviteli ismeretek,
  • Excel magas szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon a bolvari.barbara@bap.hu e-mail címen!