KÖNYVKÖTÉSZETI GÉPKEZELŐ

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Szeged, Csongrád, Magyarország 23 nov 2017

Nyomdaipari cég megbízásából megbízható női-férfi munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Önálló, dinamikus munkavégzés
Együttműködő, toleráns, nyílt személyiség
Pontosság, precizitás, rugalmasság, monotónia tűrés
Szorgalom

Előnyt jelent:
Szakirányú végzettség, nyomdai kötészeten szerzett tapasztalat
Papírkezelési gyakorlat
Vágógép kezelői tapasztalat
Targonca vezetői tapasztalat

Feladatok:
Kötészeti munkára betanulás, közreműködés gépindulás előkészítésében
Ragasztókötő és irkafűző gép ill. Horizon és Stahl hajtogató gép kezelése beállítása
Betanulási idő után önálló munkavégzés
Gép működésének figyelemmel kísérése
Gépek karbantartása, ápolása
Kötészeti betanított műveletek

Megbízóról:
20 éve a nyomdászatra tették föl az életüket.
Céljuk igényes és innovatív nyomdatermékek előállításával hozzájárulni a vállalkozások fejlődéséhez.
Technológiai hátterüket évről évre fejlesztik, szem előtt tartva a piac igényeit.

Amit kínálunk:
Hosszú távú, stabil munkahely
Folyamatos fejlődési lehetőség
Barátságos munkahelyi légkör
Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Szeged-Algyő között

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: csongrad53@worklife.hu