Konyhai kisegítő (szervizes / konyhai előkészítő / mosogató)

Főállás itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Szeretsz a konyhában tevékenykedni, szereted a pörgést? Ha igen, jelentkezz hozzánk az alábbi pozíciónk egyikébe, és légy részese te is egy igazán jó csapatnak!

Feladatok:

  • Szervizes: asztalok leszedése, rendben és tisztán tartása
  • Előkészítés: alapanyagok előkészítése csak délelőtti műszak
  • Mosogatás: fekete, fehér mosogatás

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tanulékonyság

Előnyök:

  • Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést (műszakpótlék biztosított) + egyszeri meleg étkezést
  • Választható helyszínek: West End, Deák Ferenc tér, Mom Park, Bécsi út
  • Egy- vagy több műszakos munkavégzést
  • Fizetett betanítást
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget + előrelépési lehetőséget
  • Pest megyéből utazási támogatást
  • Rendszeres csapatépítő programokat

Kapcsolat:

  • E-mail:job8907@prohumanallas.hu

Jelentkezni önéletrajzzal a megadott e-mail címen vagy a 06 20 221 4147-es telefonszámra lehet.

Szükséges képességek

Állások, amik érdekelhetnek