This job listing has expired and may no longer be relevant!

Konyhai dolgozó

Profield Főállás  Nincs megadva 1 aug 2017
Try to cook something new! (1)

Lelkes dolgozókat keresünk III. kerületben található látvány konyhával működő éttermünkbe!

Pályakezdők és pályamódosítók jelentkezését is várjuk többféle pozícióba.

Minden munkakör esetében biztosítjuk a betanulást!

Nyitott pozíciók:

– mosogató

– barista

– kasszás

– szakács

Elvárások:

– motivált, kreatív szemlélet

– nyitott, tanulékony személyiség

– pozitív, támogató hozzáállás

Juttatások:

– bér: nettó 140.000 – 180.000 Ft pozíciótól függően

– meleg étkezés

– biztos, hosszú távú munkalehetőség

– szakmailag felkészült, támogató csapat.

– fejlődési, tanulási lehetőség.

– barátságos, modern munkahelyi légkör

– munkaidő: heti 5 napos munka, napi 8 órás munkaidő műszakos beosztásban

– Pest megyéből érkezőknek utazás támogatás

Munkavégzés helye:

– III. kerület, Budapest

– szállást sajnos nem tudunk biztosítani

Kapcsolat:

job112@prohumanallas.hu

Ha érdekelnek a részletek, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen!

Tárgyban jelöld meg, hogy melyik munkakörre szeretnél jelentkezni!