kontroller munkatárs

Főállás kocsieniko itt: Pénzügy / Számvitel / Menedzsment Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Nemzetközi médiapiacon tevékenykedő IKO MEDIA GROUP budapesti székhelyére kontroller munkatársat keres

Feladatok/felelősségi kör

A Kábeltelevíziós szerződéskötések, illetve ügyfelekkel való kapcsolattartás adminisztrációs támogatása:

  • havi, negyedéves számlázáshoz szükséges hiányzó adatok begyűjtése, a számlázáshoz szükséges adatok feldolgozása, ellenőrzése;
  • számlázás előkészítése;
  • szükséges analitikák előkészítése, heti, havi rendszerességgel
  • partnertörzs/adatbázisok kezelése, a feltöltött adatok ellenőrzése;
  • előkészített szerződések ellenőrzése a jóváhagyott feltételek szerint;
  • szerződések vállalatirányítási rendszerbe való feltöltése;
  • kintlévőség kezelés napi nyomon követése;
  • új projektek rendszerbe állítása;
  • aktuális projektekben való aktív részvétel.

Elvárások

  • pénzügyi, elemző szemlélet;
  • pontosság, precizitás;
  • megbízhatóság;
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség;
  • együttműködő képesség;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office magabiztos használata: (különösen fontos az Excel professzionális szintű ismerete) táblázat kezelés, kimutatás készítés.
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök;
  • Felelősségteljes feladatok;
  • Folyamatos szakmai és egyéni fejlődés;
  • Versenyképes munkabér+béren kívüli juttatások.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a IKO SSC SZOLGÁLTATÓ Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Amennyiben többet szeretne tudni arról, hogyan kezeljük az Ön személyes adatait, kérjük, olvassa el Adatkezelési tájékoztatónkat a weboldalunkon, melyet az alábbi linken keresztül érhet el:

Kérjük továbbá, hogy amennyiben a jövőben megnyíló munkakörök, illetve a később meghirdetett pozíciók betöltése céljából hozzájárul ahhoz, hogy pályázati anyagát adatbázisunkban megőrizhessük az ismételt kapcsolatfelvétel céljából, úgy az erről szóló nyilatkozatát mellékelje az önéletrajzának megküldésével egyidejűleg.

Állások, amik érdekelhetnek