This job listing has expired and may no longer be relevant!

KÖNNYŰ FIZIKAI munka nőknek és férfiaknak egyaránt– Pest megye déli része

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 19 jul 2017

Munkavállalókat keresünk csomagolási feladatokra 3 műszakba egy stabil háttérrel rendelkező villamosipari terméketeket gyártó céghez! Férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk.

Nemzetközileg elismert villamosipari területén jelen lévő, német tulajdonú partnercégünkhöz keresünk 3 műszakos munkarendbe csomagolási munkára munkavállalókat.

Feladatok:

  • kész termékek csomagolása (szaktudást nem igénylő munka)

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség;
  • jó monotonítástűrő képesség;
  • önálló munkavégzés.

Amit a cég biztosít:

  • bejelentett munkaviszony;
  • hosszú távú stabil nemzetközi munkahelyi háttér;
  • versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások (cafetéria)
  • céges busz biztosított a bejáráshoz;
  • családias, baráti a közösség.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Pest megye déli része
  • Céges autóbusz biztosított az alábbi településekről: Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Felsővány, Alsóvány, Ürbő, Kiskunlacháza, Apaj, Dömsöd, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Ócsa, Felsőbabád, Alsóbabád, Táborfalva, Örkény, Hernád, Tatárszentgyörgy, Dabas illetve igény szerint tudunk további településről is bejárást biztosítani.

Jelentkezés: http://www.produkteam.hu/oneletrajz/konnyu_fizikai_munka_noknek_es_ferfiaknak